مواد اولیه ظروف یکبار مصرف

مواد اولیه ظروف یکبار مصرف

مواد اولیه ظروف یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف

مواد اولیه ظروف یکبار مصرف, از جمله ابزارهای پرکاربرد و پرفروش در بازار ایران هستند که مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار گرفته‌اند.

ظروف یکبار مصرف موجود در بازار با توجه به مواد اولیه‌ای که برای ساخت آنها به کار گرفته می‌شود، در دسته‌بندی‌های مختلف قرار می‌گیرند و دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشند.

مواد اولیه ظروف یکبار مصرف دارای انواع خاصی هستند که در نهایت به شکل گرفتن ظروفی منجر می‌شوند که برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مهم‌ترین نکته‌ای که در مورد تولید انواع ظروف یکبارمصرف باید در نظر داشت، توجه کردن به انواع مواد (گیاهی، پلاستیکی، تجزیه‌پذیر و…) تشکیل‌دهنده آنهاست.

جالب است بدانید خطوط تولید همه ظروف یکبار مصرف یکسان است و برای تولید انواع ظروف یکبارمصرف از یک نوع دستگاه‌ تخصصی استفاده می‌شود.

تنها چیزی که باعث تفاوت در نوع و ساختار این نوع ظروف می‌شود، مواد اولیه آن‌هاست که در مراحل ابتدایی خط تولید وارد دستگاه‌ها می‌شود.

قرار است که در این مقاله به صورت تخصصی به سراغ هر یک از مواد اولیه ظروف یکبار مصرف برویم تا بدانید که چرا هر یک از این ظروف دارای ساختاری متفاوت هستند.

مواد اولیه ظروف یکبار مصرف

مواد اولیه ظروف یکبار مصرف کریستالی

ظروف یکبار مصرف تزریقی در گذشته از موادی به نام pp ساخته می شد.

با توجه به اینکه تولید کننده در این بخش بسیار زیاد شده است بازار در این زمینه اشباع شده است.

تولید زیاد سبب شده است این محصول به وفور در بازار یافت شود.

بدون تردید خریدار تمایلی به خرید کالای تکراری ندارد.

حال آنکه بازار ساخت ظروف یکبار مصرف بسیار داغ و پر طرفدار است و شما به راحتی با بهره گیری از نظرات گروه های متخصص در این زمینه می توانید از سود اقتصادی بالایی بهره ببرید.

دستگاه توليد ظروف يكبار مصرف كريستالي

بدون تردید شرکت های که در زمینه ساخت دستگاه های یک بار مصرف مهارت کافی ندارند.

نمی توانند شما را در جهت خرید قالب های مخصوص این حرفه یاری کنند. لازم به ذکر است قالب های بی کیفیت موجود در بازار سبب می شود کار بی کیفیت از کار در بیاید.

شرکت های معتبر با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری ها این مهم را برای شما فراهم می سازند

ترکیبات مواد اولیه ساخت ظروف یکبار مصرف

شاید عدم آگاهی از مقدار مواد مصرفی در ساخت ظروف کریستالی سبب شود صرفه اقتصادی در زمینه تولید نصیب شما نشود.

تجربه چندین ساله شرکت ماندگار سبز در این زمینه به راحتی می تواند شما را به یک سرمایه گذار موفق تبدیل کند.

مشاوره گرفتن در این زمینه سبب می شود ترکیبات با گرم کمتری از مواد اولیه صورت بگیرد؛ یعنی تولید یک کالای با کیفیت با بهره گیری از مواد اولیه کمتر نشانه دقت و هوش متخصصان ماندگار سبز است.

مواد اولیه ظروف یکبار مصرف گیاهی

ظروف یکبار مصرف گیاهی از جمله ظروفی هستند که اخیراً مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار گرفته‌اند و هم‌اکنون به عنوان اصلی‌ترین ترجیح مشتریان برای استفاده کردن محسوب می‌شوند.

دلیل استقبال مشتریان و مصرف‌کنندگان از این نوع ظروف این است که مواد اولیه به کار رفته در این ظروف یکبار مصرف، کاملاً گیاهی هستند و با استفاده از آنها می‌توان سلامت انسان و محیط زیست را حفظ کرد.

مواد اولیه ظروف آلومینیومی

همان‌طور که از عنوان این نوع ظروف یکبار مصرف پیداست، از ورقه‌های آلومینیومی برای ساخت آن‌ها استفاده می‌شود.

تولیدکنندگان پس از دریافت رول‌های آلومینیومی، آنها را از یک سری دستگاه‌های نورد عبور می‌دهند تا ضخامت این رول‌ها کاهش یابد و برای تولید ظروف یکبار مصرف استفاده شود.

همان‌طور که به خوبی می‌دانید، ظروف یکبار مصرف آلومینیومی دارای ساختاری متفاوت‌تر از سایر ظروف هستند و می‌توانند محافظ خوبی برای انواع مواد غذایی محسوب شوند.

مواد ظروف یکبار مصرف فومی

ظروف یکبار مصرف فومی که دارای ساختاری بسیار متفاوت‌تر از سایر ظروف یکبار مصرف هستند، با توجه به مواد اولیه‌ی شیمیایی ساخته می‌شوند که از آنها با عنوان فوم پلی استایرنی یاد می‌شود.

به طور کلی، 2 نوع فوم در بازار وجود دارد که هر یک از آنها با توجه به ساختار و ویژگی‌هایی که دارند، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ برای مثال، فوم پلی استایرن نوع EPS همانی است که با استفاده از آن می‌توان ظروف یکبار مصرف فومی را ساخت.

مواد اولیه ظروف شیشه‌ای

حتماً بارها و بارها پیش آمده است که غذاهای نذری را در ظروف یکبار مصرف شیشه‌ای دریافت کرده باشید یا حتی خودتان از جمله افرادی باشید که بخواهید به دلایل متعدد مثل زیبایی ظرف، از ظروف شیشه‌ای استفاده کنید.

ظروف یکبار مصرف شیشه‌ای به دلیل برخورداری از ساختاری شفاف و شبیه به ظروف شیشه‌ای واقعی مورد استقبال کاربران قرار گرفته‌اند.

مواد اولیه ظروف طلقی

ظروف طلقی هم از جمله ظروف یکبار مصرف پلاستیکی هستند که به عنوان رقیب ظروف یکبار مصرف شیشه‌ای شناخته می‌شوند.

ظروف یکبار مصرف طلقی، نسبت به نوع شیشه‌ای، دارای مقاومت بیشتر در مقابل ضربات هستند و می‌توانند محفظه بهتری برای انواع مواد غذایی (مخصوصاً سبزیجات) به شمار بروند.

مواد ظروف پلاستیکی

تمامی ظروف پلاستیکی یکبار مصرف را بررسی نموده و انواع مختلف آنها از جمله ظروف شیشه‌ای و طلقی یکبار مصرف را مورد واکاوی قرار دادیم.

حالا نوبت به واکاوی ساختار و مواد اولیه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی معمولی رسیده است.

برای رسیدن به پاسخ این سؤال مهم، باید به سراغ مواد اولیه یا گرانول‌های پتروشیمی برویم. ظروف یکبار مصرف پلاستیکی موجود در بازار از 3 ماده اولیه شیمیایی ساخته می‌شوند.

حرف آخر

امیدواریم که شما از این مقاله راضی بوده باشید .

توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید …


شما بزرگواران می توانید با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس : 09123220691 – 09125796194

اینستاگرام: sofre_mandegar

واتساپ: 09125796194

ساعت کاری: ۸ الی ۱۷
آدرس: پاکدشت ، فرون آباد اول مقداد ۷ کوچه چراغعلی پلاک ۲۴
مدیریت: مجید سلیمانپور


تولید سفره یکبار مصرف مجلسی در پاکدشت , تولید سفره یکبار مصرف تشریفاتی در پاکدشت , تولید سفره یکبار مصرف ورساچ در پاکدشت , تولید سفره یکبار مصرف افطار در پاکدشت , تولید سفره یکبار مصرف رنگی در پاکدشت , تولید سفره یکبار مصرف کاغذی در پاکدشت , تولید کیسه فریزر در پاکدشت , تولید کیسه زباله در پاکدشت , تولید لیوان کاغذی در پاکدشت , قیمت سفره یکبار مصرف در پاکدشت , قیمت سفره یکبار مصرف مجلسی در پاکدشت , تولید سفره یکبار مصرف طاقه رول شده در تهران , تولید سفره یکبار مصرف ماندگار در پاکدشت , تولید سفره یکبار مصرف ۵۰ متری در پاکدشت , تولید سفره یکبار مصرف بدون گرانول در پاکدشت ، تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف در پاکدشت، خرید سفره یکبار مصرف از کارخانه پاکدشت , تولید سفره یکبار مصرف در فرون آباد, کارخانه تولید سفره فرون آباد , خرید عمده سفره از فرون آباد , آدرس تولیدی لیوان کاغذی در تهران, خرید لیوان کاغذی در تهران, قیمت لیوان بکبار مصرف در تهران, 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


آخرین مقالات


تولیدی بهترین مارک سفره یکبار مصرف
پخش سفره یکبار مصرف عمده و ارزان قیمت
سفارش عمده سفره یکبار مصرف از کارخانه
انواع سفره یکبار مصرف مجلسی